Poradna

Poradna

Během dlouholeté praxe v oblasti vývoje software jsme nasbírali spoustu zkušeností, které bychom rádi předali dál. V této sekci se o ně pokusíme podělit. Informace jsou podle technologií rozděleny do několika sekcí. V případě zájmu zde najdete užitečné rady, ať už jste začátečník, či pokročilý vývojář. V žádném případě nechceme nikoho poučovat. Pokud nepovažujete informace za relevantní, nemusíte nadále setrvávat v této sekci.

 

Technologické rozdělení

Naše odborné znalosti zahrnují technologie firem Microsoft, Oracle, Telerik a jiné. Specializujeme se na webové (ASP.NET) aplikace. Aplikace založené na databázovém úložišti. To nejen od Microsoftu, ale i jiných třetích stran.

Microsoft ASP.NET

Zde jsou uvádíme postupy a pomůcky, které považujeme za potřebné pro práci s ASP.NETem.

Telerik

Postupy, chyby a řešení u této třetí strany komponent nastřádané za několik let práce.

Pravidla příspěvků

Jako návštěvník můžete přidat jiné poznatky v oblastech, které jsou zde uvedeny. Přidání příspěvku lze provést pomocí formuláře, který je v každé sekci. Tento formulář je odeslán nám a následně je přezkoušeno a ověřeno, zda jsou uvedené skutečnosti pravdivé. Nedopustíme uvádění matoucích či nepravdivých informací.

U každé sekce a příspěvku je možné přispět do diskuse. Jde o jednoduchou diskusní formu. Můžete přidávat příspěvky a ocenění přínosu. Pokud se zde vyskytne chyba nebo nepravda, budeme vážit vaší reakce na náš email.